Kamerový systém
Příspěvky
Informační memorandum
24. 6. 2026
V průběhu jara 2026 byl nainstalován kamerový systém, jehož účelem je ochrana majetku a zdraví obyvatel domu, prevence vandalismu, krádeží, porušování domovního řádu, neoprávněného vniknutí cizích osob a dále také zajištění důkazních prostředků pro vyšetřování případných incidentů orgány činnými v trestním řízení či správními orgány. Do každého vchodu bylo na nástěnky vyvěšeno informační memorandum o zpracování osobních údajů prostřednictvím kamerového systému. Se stejným dokumentem se lze seznámit i prostřednictvím odkazu v článku níže.