Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ukončení stavby + odstranění nedodělků + zasklení lodžií

13. 10. 2010

Vážení vlastníci,

dovolte mi shrnout poslední informace, které se týkají rekonstrukce našeho objektu.

Dle vyjádření majitele firmy HOLBORN - pana Feřtra uvádíme k ukončení stavby: "Jako reálný uvádím termín 18.10.2010 s dovětkem, že v týdnu od 18.10.2010 se mohou ještě některé drobné nedodělky dokončovat."

Odstranění nedodělků a vad stavby - máme zhruba 50% odpovědí, Prosím, odevzdejte DOTAZNÍKY i v případě, že neshledáte sami vady v bytě/lodžiích/na oknech apod.

Nahlášené NEDODĚLKY V BYTECH budou dle vyjádření vedení firmy postupně odstraňovány po dokončení stavby. Jednotliví vlastníci budou kontaktováni stavbyvedoucím pro domluvení termínů.

ZASKLENÍ LODŽIÍ - v současné chvíli vyrábí subdodavatelská firma oplechování jak pro původně zasklené lodžie (jsou nutné úpravy), tak i pro nově objednané zasklení (asi 20 nových). Předpokládaný termín montáže je v prvním listopadovém týdnu. Nejprve budou montovány zpět původně zasklené lodžie.

TERMÍN UKONČENÍ SMLOUVY O DÍLO (na rekonstrukci stavby) je 15.11.2010. Následovat bude přebrání díla a řešení nedodělků se sankcemi.

Zároveň Výbor s dodavatelem řeší otázky dohodnuté smluvní ceny a opravy nebo slevy jako řešení některých nekvalitních prací (např. zábradlí).

Za výbor SVJ,

Martin Kocourek