Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace o průběhu rekonstrukce – SRPEN 2010

24. 8. 2010

Vážení vlastníci jednotek,

 

Děkujeme všem za zpětnou vazbu k zábradlí na balkonech. Jak je již uvedeno na webu, touto otázkou se intenzívně zabýváme, závady jsou zapsány ve stavebním deníku a budeme pro vás všechny mít odpovědi po setkání s majitelem firmy HOLBORN v týdnu od 6.září. Znalecký posudek připraví dodavatel a pokud s ním nebudeme souhlasit, zaplatíme si vlastní. Hlavím důvodem je úspora peněz. Než převezmeme části díla, musí být nedodělky odstraněny, jinak nedojde k zaplacení.

 

Od pondělí 24.8. bude postupně sundáno lešení u vchodů č.p. 1212-1214. V příštím týdnu u zbylých vchodů. Navazovat na to bude rekonstrukce předních vstupů. Pro doručování pošty budou sloužit zadní vstupy a původní schránky v chodbě. Současně bude probíhat rekonstrukce okapových chodníčků a sanace pat domů u předních vstupů. Podle posledních zpráv proběhla úspěšně sanace u krajních vchodů 1212 a 1218, kde se přestal objevovat pramen ve sklepích.

 

Dokončeno bylo také přepojení elektřiny na schování elektrických skříní pod balkony s novým napojením ve sklepech.

 

Systém ústřední topení bude napuštěno do konce týdne. Prosíme tedy všechny vlastníky, aby otevřely hlavice radiátorů na maximum.

 

Na rekonstrukci jsme již získali první dotace – program Panel. V rámci úvěru (procentní sazba 4,9 %) získáme maximální výši dotace na placené úroky ve výši 4 %. Reálně nás tedy bude stát úvěr jen 0,9%!

 

Zasklení lodžií proběhne nejdříve u demontovaných balkonů. Následně zástupce společnosti HOLBORN obejde jednotlivé zájemce o montáž a domluví zaměření a zaplacení zálohy. Případné další objednávky řešte se stavbyvedoucím – Ing. Zdeněk Matějka, tel. +420 724 282 272, email: zdenek.matejka@holborn.cz. Nové zasklení si hradí každý vlastník sám. Předpokládaná cena je zhruba 25.000 Kč.

 

 

V Praze dne 24.8.2010 za výbor SVJ

 

 

JUDr. Karel Viták         Hana Holečková          Ing. Martin Kocourek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.CervenaCerna.cz

(ELEEN, 17. 3. 2013 18:49)

Hezký den. Mezi čtenáři se právě šíří ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - vhodná pro lidi, co jsou doma! Už od začátku ledna si takto sama přivydělávám a nemám slov, jak snadné to je.. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak jsem vděčná za každé přilepšení :) Čekujte www.CervenaCerna.cz