Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další jednání o termínu ukončení stavby proběhlo

20. 10. 2010

Vážení vlastníci,

opět se firmě Holborn nepodařilo dodržet plánovaný a oznámený termín dokončení stavby. Po pondělním jednání s vedením firmy je termín opět posunut o další týden až dva.

S majitelem společnosti HOLBORN výbor a kontrolní komise jedná o odstranění odstranitelných vad (např. škrábance na rámech oken, na parapetech), o řešení neodstranitelných vad a jakou formou.

Samostatně jsou řešena zábradlí na balkonech. Výbor ověřuje navrženou formu drobných opravy, zda je vhodná či nikoliv. Pokud jsou zábradlí neopravitelná, budeme požadovat jejich výměnu, nikoliv slevu. Přednostně u bytů, které měly zasklení či si zasklení nově objednávají.

Přední vstupy - u č.p. 1212-1214 byly otevřeny.

Výtahy - od dnešního dne jezdí i výtah ve 1215, od pondělka už i ve 1214. Ve vchodě 1216 jsou práce zhruba v polovině. U posledních dvou vchodů započaly práce na rekonstrukci.

SPREJEŘI - nové dveře 1212 a 1213 + 1218 byly posprejovány. ŽÁDÁME VŠECHNY, aby se více dívali kolem sebe a případné vandalství hlásili ihned polici či výboru.

Vstupy na čipy - společnost PROMSAT začne s montáží čipových vstupů do naší budovy. Připraveny jsou průchody do domu. SVJ hradí nové domovní telefony u jednotlivých bytů. Nové budou také spodní domovní zvonky.

Výbor SVJ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Šílenost

(Viktorie, 18. 3. 2013 10:55)

Zdravím Vás. Teď se šíří po netu a mezi lidma revoluční metoda výdělku peněz, velice snadná na pochopení. Já si takto přivydělávám již od ledna a je to naprosto super. Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak beru takové peníze bez práce. Píše o tom na www.CervenaCerna.cz