Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čipové vstupy - firma PROMSAT

16. 11. 2010

Vážení vlastníci,

v současné době provádí firma PROMSAT práce na rekonstrukci domovních telefonů, samouzamykatelných vstupech a čipových čtečkách.

Vstupy 1212 a 1213 jsou téměř hotové. Vchod 1214 finišuje. Práce postupují poměrně dobře. Očekávaný termín ukončení prací firmy PROMSAT je 30.11.2010.

Informace k vydávání čipů budou následovat. Jednotlivé vchody je obdrží vždy s předstihem, aby byl zaručen přístup do domu.

Cílem čipových vstupů a samouzamykatelných zámků je zamezit přístup cizím osobám do našeho objektu. Proto bude funkce otevření vchodových dveří z bytu ODPOJENA. 

Ve vchodových dveřích budou instalovány nové vložky. Klíče dostanou jen služby. Systém má záložní napájení pro případ výpadku proudu. Proto nehrozí, že byste se v případě výpadku proudu do domu nedostali.

Výbor SVJ

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Paráda

(JANA, 28. 3. 2013 11:50)

Čau všichi. Teď se šíří po netu a mezi lidma revoluční metoda výdělku peněz, velice snadná na pochopení... Pro mě to je skvělá možnost výdělku a je to perfektní. Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak beru takové peníze bez práce. Více info na www.Cervena-Cerna.cz